Automaty Vendingowe | Automat-Spec

POZNAJ VENDING

icn_43
icn_43

Korzyści z korzystania

icn_66

PEŁEN SERWIS

Cała obsługa automatów leży w naszej gestii. Przez cały okres współpracy zajmujemy się Państwem od A do Z. Począwszy od montażu urządzenia poprzez jego stałe uzupełnianie produktami oraz bieżący serwis. Serwis dotyczy zarówno kwestii technicznych jak i utrzymania automatów w należytej czystości

icn_57

SZYBKIE PŁATNOŚCI

Znacząca część ludzi nosi przy sobie, przede wszystkim telefon i kartę bankomatową dlatego zmieniamy się wraz z przyzwyczajeniami społeczeństwa. Jako pierwszy operator vendingowy, w Polsce wprowadziliśmy płatności: – zbliżeniowe karta / telefon – Karty pracownicze

icn_55

SPÓJNA POLITYKA ORGANIZACYJNA

Niezależnie od tego czy posiadacie Państwo 1 czy 20 oddziałów, w różnych miejscach w Polsce jakość naszych usług zawsze jest na tak samo wysokim poziomie. Wszystko dzięki spójnym procedurom i systemom, które czuwają nad jakością.

icn_54

DOSTĘPNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

24 godziny 7 dni w tygodniu dostęp do zimnych, gorących napojów i przekąsek. Szybko – Sprawnie – Wydajnie – Niezawodnie Dokładnie tak działamy bo zadowolenie naszych klientów to dla nas podstawa.

icn_53

KRÓCEJ ZNACZY DŁUŻEJ

Automaty w kantynie pracowniczej to krótszy czas na przygotowanie posiłku za to dłuższy na zasłużony odpoczynek. Automat dla klientów np. w klubie fitness to sposób na stworzenie miejsca do relaksu. Po wyczerpującym treningu zamiast biec do kawiarni mogą, wraz z przyjaciółmi wypić kawę w miejscu gdzie czują się swobodnie a co za tym idzie spędzą więcej czasu w Państwa lokalizacji.

poznaj lepiej

rodzaje automatów

Szeroka oferta zapewni ci satysfakcje
info1
info2
info3
info4
info5

AUTOMAT SPEC

Specjalista w swojej dziedzinie

Na wszystkie pytania odpowiedzą nasi konsultanci! Przejdź do kontaktu

KONTAKT

Wypełnij formularz

NASI SPECJALIŚCI odpowiedzą na pytania

Napisz do nas, a my rozwiążemy Twój problem.

autorskie rozwiązania

neonbrand-580130-unsplash

Zsynchronizowana baza danych automatów

Zawsze dbamy o to, aby nasze automaty były uzupełnione na bieżąco w produkty. Dlatego nasze maszyny działają w zintegrowanym systemie abyśmy mogli być o krok do przodu.

+ czytaj więcej
javier-molina-148657-unsplash

Systemy wydawania produktów dla pracowników

Dla naszych klientów wprowadziliśmy szereg udogodnień związanych m.in. z kontrolą nad wydaniami darmowych produktów dla pracowników.

+ czytaj więcej
rawpixel-480212-unsplash

Duże kubki

Próbujemy nowych rozwiązań i sami podnosimy sobie poprzeczkę – jako jedna z pierwszych firm w kraju wprowadziliśmy duże 300 ml papierowe kubki do napojów gorących, dzięki czemu pyszny napój starcza na jeszcze dłużej.

+ czytaj więcej
3

Palarnia kawy

Dbamy o to aby każdego dnia cieszyli się Państwo doskonałym smakiem kawy. Dlatego postanowiliśmy otworzyć własną palarnię i wypalać mieszanki, które doskonale będą współgrać z odpowiednim zaparzaczem.

+ czytaj więcej